Nowa odsłona Piłki Nożnej w Jeleniej Górze

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze postanowił odświeżyć swój serwis internetowy.  

logo OZPN Jelenia Góra

Sierpień 2014

WWW

Z kim, dlaczego, po co?

Jeleniogórski Związek Piłki Nożnej to grupa ludzi połączonych pasją, miłością do piłki nożnej. Związkowi przyświeca idea zwiększania popularności piłki nożnej, tworzenie miejsc przyjaznych uprawnianiu sportu oraz prowadzenie bazy osiągnięć i informacji na temat lokalnych klubów. Zajmuje się również kontrolą przepisów piłki nożnej oraz łączy stowarzyszenia sportowe uprawiające piłkę nożną.

Po 10 latach nadszedł czas na zmianę strony internetowej związku, dodając do niej nowe funkcjonalności i zwiększając komfort przeglądania dla odwiedzających.

Strona WWW dla Okręgowego Związki Piłki Nożnej w Jeleniej Górze

Nasza nowa strona pozwala nam szybciej zamieszczać informację i prezentować je w dobrym stylu. Zwiększyła się także liczba użytkowników powracających na stronę, co było naszym głównym celem.

Tomasz Sabinarz - OZPN Jelenia Góra.

Od celu do rezulatatu.

Ważnym zadaniem strony OZPN jest informowanie o wydarzeniach sportowych, wynikach turniejów i nowych rozporządzeniach. Dlatego wdrożyliśmy moduły aktualności, newslettera i logowania dla sędziów co przyczyniło się do szybszego rozprzestrzeniania nowych aktualności.

Przeprowadzając audyt strony, zauważyliśmy że użytkownicy korzystają najczęściej z trzech działów strony: rozgrywki, kluby i terminarz. Postanowiliśmy ułatwić nawigację po stronie, przypinając linki do tych działów na stałe do belki menu.

Stary system w nowej szacie.

Popularną częścią serwisu OZPN jest system rozgrywek, gdzie każdy może wygenerować statystyki dla interesującej go klasy, sezonu czy klubu. Postanowiliśmy przerobić dotychczasowy system, dodając do niego nowe możliwości i ubierając w nową grafikę.

Strona WWW dla Okręgowego Związki Piłki Nożnej w Jeleniej Górze Strona WWW dla Okręgowego Związki Piłki Nożnej w Jeleniej Górze

Spodobało ci się?

Rozpocznijmy pracę nad twoim projektem.

Złoż zapytanie