Nowoczesny katalog mieszkań inwestycji "Pod Zegarem"

Firma AFI Development potrzebowała nowej strony dla promowania sprzedaży lokali w nowopowstającym budynku mieszkalnym. Postaraliśmy się aby nowi poruszali się wygodnie po mieszkaniu zanim zdecydują się na zakup.

logo Mieszkania pod zegarem

Kwiecień 2014

WWW·Responsywny

Od początku.

Firma AFI Development rozpoczęła budowę budynku mieszkalnego na terenie Jeleniej Góry. Sam budynek mieści się na terenie dawnej jednostki, gdzie powstało już znane osiedle "Pod Jeleniami".

"Pod Zegarem" to kolejna z kilka inwestycji na tym terenie o przeznaczeniu mieszkalnym. W 2-piętrowym budynku będzie 37 mieszkań o metrażu od 23 do 80 metrów. Naszym zadaniem było przedstawienie planów i szczegółów mieszkań przyszłym lokatorom w jak najwygodniejszej formie.

Szukaliśmy firmy z doświadczeniem w projektach deweloperskich. Współpraca z firmą Lakre okazała się strzałem w 10-tkę. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy i finalnego produktu.

Daria Tkacz- Hyla - AFI DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Cel projektu.

Planując stronę kierowaliśmy się głownie wygodą przyszłych mieszkańców, chcieliśmy aby przeglądanie i wybór odpowiedniego lokalu był możliwe jak najwygodniejszy.

Przygotowaliśmy moduł wyboru piętra, następnie mieszkania, na końcu wyświetlając rzut wraz z opisem i metrażem konkretnego lokalu. Przy każdym z nich jest również dołączony plik z rysunkiem technicznym w PDF do pobrania.

Strona WWW Mieszkania Pod Zegarem

Spodobało ci się?

Rozpocznijmy pracę nad twoim projektem.

Złoż zapytanie