Responsywna strona firmowa dla DK Marketing z Wrocławia

Przygotowaliśmy nową witrynę dla firmy marketingowej z Wrocławia.  Potrzebna była responsywna strona z systemem wymiany danych dla pracowników.

logo DK Marketing

Sierpień 2014

WWW·Responsywny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z formy kontaktu z Agencją Lakre zarówno podczas procesu tworzenia projektu strony, podczas modyfikacji drobnych szczegółów w fazie beta oraz po uruchomieniu strony dkmarketing.pl
Wersja ostateczna strony również bardzo nam odpowiada, nie mamy co do niej żadnych zastrzeżeń.

Marcin Kasprzak - DK Marketing

Nasze zadanie:

Przygotowanie świeżego, energicznego projektu strony skierowanego zarówno do odbiorców biznesowych jak i młodych osób szukających pracy.

Całość prac nad projektem podzieliliśmy na trzy części.

Responsywna strona www

Ważnym celem strony firmy jest pozyskiwanie nowych pracowników. Główna grupą docelową są osoby młode, korzystające z technologii mobilnych. Zdecydowało to o przystosowaniu nowej witryny do urządzeń przenośnych. Dopasowaliśmy wygląd wszystkich elementów do zmieniającej się szerokości ekranów.

Portal pracowniczy

Strona główna firmy stałą się bazą do wymiany informacji między pracownikami. Teraz po zalogowaniu każdy ma możliwość rozmowy z dowolną osobą oraz grupą osób. Zamieszczane materiały dostępne są jedynie dla konkretnych grup użytkowników. Udało nam się w ten sposób usprawnić i przyśpieszyć niektóre codzienne zdania w firmie.

Odświeżenie wizerunku

Dotychczasowe logo firmy zostało nadszarpnięte przez ząb czasu. Zdecydowaliśmy się wprowadzić odrobinę dynamiki i nowoczesności poprzez zmianę kroju czcionki, piktogramów oraz kolorów.

Responsywna strona DK Marketing - Wrocław

Strona www dla komputerów i urządzeń mobilnych

Skupiliśmy się na 3 grupach ekranów - komputery, tablety i komórki. Na każdym z tych urządzeń treść zostanie dopasowana idealnie do szerokości ekranu.

Responsywna strona DK Marketing - Wrocław Responsywna strona DK Marketing - Wrocław

Spodobało ci się?

Rozpocznijmy pracę nad twoim projektem.

Złoż zapytanie